Чемпіонат Англії. «Вест Хем» переміг «Челсі». Як це було

Голи: Лансіні, 39, пен, Боуен, 56, Масуаку, 87 - Тьяго Сілва, 29, Маунт, 44

Матч завершено! "Вест Хем" грюкнув "Челсі"! До нових зустрічей!

90 " 4 хвилини додав арбітр до 2-му тайму нашого матчу.

87 "ГООООООООЛЛЛЛ!!!! Масуаку виводить "Вест Хем" вперед! Неймовірно!

83 " Заблоковано удар Боуена.

77 " Чи не вдався удар Жоржіньо. Дуже повз.

75 Класний шанс у Боуена! З забійної позиції він не потрапив по воротах головою!

71 " Вимушена заміна у "Вест Хема". Травма у Зуми, його змінює Форнальс.

66 "Відбиває Фабіанського м'яч ногами після класного удару Маунта! Небезпечно було!

64 Зіеш йде з поля, замість нього з'являється Каллум Хадсон-Одоі.

63 " Дуже невдалий навіс від Ріса Джеймса. М'яч пішов за межі поля.

60 " Більш спокійні останні хвилини у нас "Челсі" атакує, намагаючись забити третій м'яч, але "Вест Хем" грамотно захищається.

56 "ГОООООООООЛЛЛ!!!! "Вест Хем" знову зрівняв рахунок! Боуен видали прошив Менді! Класний гол!

55 " Класний шанс у Зіеша. Хороший пас від Рюдігера вивів вінгера на зручну для удару позицію, але Зіеш пробив набагато вище в хорошій ситуації.

46 " Лукаку виходить на поле замість Хаверца.

Другий тайм почався!

Перерва. Відпочиваємо!

45 + 2 " Знову класна атака від "Челсі", але Маунта зупинили захисники, а Фабіанський забрав м'яч в руки. Вінгер ж "Челсі" пробіг повз воріт і звалився на газон за межами поля.

44 "ГОООООООООЛЛЛ!!!! Проходить лише 5 хвилин і "Челсі" знову попереду! Класно в одне дотик з літа пробив Маунт, який же гарний м'яч!

39 "ГООООООЛЛ!!! Лансіні порівнює рахунок, розвівши Менд і і м'яч по різних кутах!

38 Пенальті в ворота "Челсі"!

33 " Перспективний простріл від Маркоса Алонсо, але захисники "Вест Хема" вибили м'яч на кутовий.

29 "ГООООООЛЛЛ!!! "Челсі" виходить вперед! Після навісу від Маунта з кутового Тьяго Сілва виявився вищим за всіх, дістався до м'яча і пробив головою в кут, Фабіанські не дотягувався, м'яч від штанги влетів у ворота!

26 " Після флангового навісу від Джеймса пробивав Хавертц головою, але цей удар не був складним для Фабіанського, хоч і м'яч летів в створ. Занадто слабо, і воротар "Вест Хема" з легкістю зловив м'яч.

24 " Удар від Антоніо видали, але занадто високо.

23 " Жовта картка для Жоржіньо за грубу гру.

18 " В останні хвилини без моментів у нас. "Челсі" більше атакує.

11 "Перший супер шанс у" Челсі "! Хавертц пробивав з забійної позиції, але Фабіанський врятував господарів!

9 "З класної позиції пробивав Соучек, але але промахнувся. Хороший шанс у "Вест Хема"!

7 " Перший удар в нашому матчі, пробивав Боуен, але трохи повз. Хороша атака у "Вест Хема".

3 " З перших хвилин гравці "Челсі" більше тримають м'яч, "Вест Хем" очікувано захищається.

Матч почався!

Стартові склади команд :

«Вест Хем» : Фабіаньскі, Цоуфал, Доусон, Зума, Діоп, Джонсон, Лансіні, Соучек, Райс, Антоніо, Боуен.

«Челсі» : Менді, Джеймс, Тіаго Сілва, Рюдігер, Крістенсен, Алонсо, Жоржіньо, Зіеш, Лофтус-Чик, Маунт, Хавертц.

У суботу, 4-го грудня, «Вест Хем» Андрія Ярмоленко прийме лідера чемпіонату «Челсі» в рамках 15-го туру АПЛ.

Текстова онлайн трансляція матчу «Вест Хем» - «Челсі» буде доступна в цій новині. Початок - о 14:30.