Чемпіонат Італії. «Мілан» переміг «Сампдорію». Як це було

13 лютого 2022р. 15:27

Серія А, 25-й тур

«Мілан -« Сампдорія » 1: 0

Гол: Леау, 8

Матч завершено! Мілан виходить на перше місце в турнірній таблиці Серії А, а Супряга так і не вийшов на поле в складі Сампдоріі. До нових зустрічей!

90 " 3 хвилини додав арбітр матчу.

85 " Ну що ж, остання 5-я заміна Сампдоріі. Супряга сьогодні вийде...

81 "Ребич вибіг один на один з Фальконе, але воротар Сампдоріі знову рятує свою команду!

72 "Знову удар головою, але на цей раз від Романьолі. І знову Фальконе на місці!

71 " Удар головою від Жиру, але Фальконе зумів перевести м'яч на кутовий.

68 " Мілан набагато гостріше в другому таймі, ніж в першому.

65 " Пробивав з непоганою позиції Беннасер низом, але м'яч пройшов поруч з далекою штангою.

60 "Який момент у Мілана! Жиру дуже красиво пробивав ударом ножицями, але кипер Сампорії Фальконе зумів відбити!

57 " У Мілана потрійна заміна: Ребич змінює Леау, Кесье вийшов замість Діаса, Салемакерс з'явився на поле замість Мессіаса.

56 "Знову Кандрева створює небезпеку біля воріт Мілана! На цей раз вриввался з флангу в штрафну господарів, але пробив поруч з ближньою штангою!

51 "Класний удар від Кандреви прямо в дев'ятку воріт Мілана, але Меньян парирує!

47 "Красиво підкручував м'яч Мессіас, але трохи не потрапив в дальній кут воріт Сампдоріі! Небезпечно було!

Другий тайм почався!

Перерва! Сподіваємося, що друга половина матчі буде веселіше. А також чекаємо Супрягу!

42 " З Леау все добре.

40 " Потрібна медична допомога Леау. Можливо, Мілану потрібно заміна.

39 " Поки дуже мало ударів, всього 4 на дві команди за перший тайм. З них лише 1 в створ - це був гол Мілана.

37 " Тепер уже Сампдорія в останні хвилини частіше контролює м'яч. Але Мілан не дозволяє супернику більшого.

33 " Сампдорія розвивала непогану атаку, але в офсайд потрапив Мурру.

29 " Зовсім без моментів у нас в останні хвилини. Сумно.

26 " Ще одна жовта у Мілана, на цей раз для Романьолі.

23 " Після голи Мілан явно послабив хватку і просто контролює хід гри.

18 " Брудна гра тепер від Діаса з Мілана, знову жовта в нашій грі.

10 " Перша жовта картка в матчі для гравця Сампдоріі - Рінкона. Брутальний підкат.

8 "ГОООООООООЛЛЛ!!! Асист від воротаря Мілана Меньяна! Дуже дальній винос, Леау підхопив м'яч, обвів кількох захисників і точно пробив в дальній кут воріт Сампдоріі!

7 " Поки гра повністю під контролем Мілана.

5 " Пробивав Капуто з декількох метрів по воротах Сампдоріі, але знову захисники гостей блокують удар.

1 " Перша спроба удару по воротах від Жиру, але постріл форварда Мілана видали заблокований захисником Сампдоріі.

Матч почався!

Стартові склади команд :

«Мілан» : Меньян, Флоренці, Романьолі, Томорі, Калабрія, Беннасер, Тоналі, Жиру, Рафаел Леау, Браім Діас, Жуніор Мессіас.

«Сампдорія» : Фальконе, Конті, Берешіньскі, Коллі, Маньяні, Муррей, Торсбю, Рінкон, Кандрева, Сенсі, Капуто.

У неділю, 13-го лютого, в 24-му турі чемпіонату Італії «Мілан» прийме «Сампдорію».

Відзначимо, що «Мілан» в разі перемоги вийде на перше місце в Серії А, а за «Сампдорію» може зіграти українець Владислав Супряга.

Текстова онлайн трансляція матчу «Мілан» - «Сампдорія» буде доступна в цій новині. Початок - о 13:30.