18:25
live
Баскетбол. Латвійсько-Естонська ліга. Прометей – Талтех. Пряма трансляція
18:05
Греко-римська боротьба. Чемпіонат України. Черкаси

«Чорноморець» - «Динамо»: сміливий прогноз на матч УПЛ

Є підстави вважати, що «моряки» доставлять проблеми фавориту
19 листопада 2021р. 11:06
«Чорноморець» - «Динамо»: сміливий прогноз на матч УПЛ

У матчі «Чорноморець» - «Динамо» або «Динамо» - «Чорноморець» все гранично очевидно: є великий фаворит, перемогу якого, через крихітного коефіцієнта, немає сенсу брати навіть в експрес. Але покопавшись в лінії можна знайти пару гідних варіантів. Наш варіант - обидві команди заб'ють.

Чому заб'є «Динамо» зрозуміло. Що стосується «Чорноморця», то оптимізм щодо атакуючих перспектив цієї команди пов'язаний з симпатичною грою «моряків» проти іншого гранду - «Шахтаря». Так, одесити обидва рази поступилися 0: 3, проте гру команда показувала класну, могла забивати, але підкачало виконавську майстерність футболістів. Розраховую, що настільки ж зарядженими «моряки» вийдуть на «Динамо».

Величезна кількість гравців «Чорноморця» знаходиться в команді на правах оренди з Києва. У «Динамо» вже запевнили, що всі вони зможуть зіграти, а президент «біло-синіх» навіть додатково їх стимулював, заявивши: якщо покажуть себе в п'ятничному матчі - отримають шанс в основній команді.

До того ж, оборона «Динамо» відверто барахлить в останніх турах. Підопічні Мірчі Луческу дозволяли собі пропускати від «Львова», «Маріуполя» і «Ворскли». «Чорноморець» також здатний засмутити гранда. З огляду на коефіцієнт, який букмекери дають на «Обидві заб'ють», Вважаю, що це хороша ставка з високим ступенем прохідності.

Забирайте прогноз, але пам'ятайте, що ставки - спосіб розваги, а не заробітку.

Статистика прогнозиста: 11 перемог, 0 повернень, 14 поразок.

Автор: Хлопчисько з гітарою

Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: