15:55
live
Баскетбол. Суперліга Parimatch. Будівельник – Запоріжжя. Пряма трансляція
15:50
Спідвей націй. Данія. Огляд

Чотири українських футболісти для переходу в іноземні клуби перетнули український кордон як волонтери

Два гравці по документам кордон не перетинали
Чотири українських футболісти для переходу в іноземні клуби перетнули український кордон як волонтери

Кілька українських футболістів при переходах в закордонні команди перетнули кордон під час воєнного стану досить цікавим способом.

Так Олексій Сич, Данило Кондраков, Єгор Ярмолюк і Роман Красюк виїхали з України, як волонтери. Вони задіяли систему мобільного додатку «Шлях», за допомогою якої водії призовного віку можуть перетинати кордон, якщо перевозять гуманітарну допомогу або медичні вантажі. За нею закордоном можна знаходиться максимум 30 днів.

Ще два футболісти – Юрій Батюшин і Владислав Кочергін за документами взагалі не перетинали кордон і повинні знаходиться в Україні. Втім, Батюшин знаходиться в Грузії, де грає за «Делу» і виїхав з України через Крим, а Кочергін – в польському «Ракуві». Відзначається, що гравці могли дати хабар, або ж це сталося через хаос на кордоні в перші дні вторгнення росії.

Крім того, захисник Валерій Дубко виїхав з України разом з «Зорей» по вирішенню Львівської ОВА, яку отримали і інші гравці луганчан для виїзду на збори. Назад він не повернувся і став гравцем команди з Другого дивізіону Бельгії.

Покинув Україну і екс-захисник «Зорі» Денис Фаворов. Він повинен був стати гравцем «Ворскли» з якою був на зборах і навіть поїхав з командою на гру відбору Ліги конференцій до Швеції, але назад не повернувся і став гравцем польського «Вечіштей» з 4-ї ліги.

Відзначимо, що « Металіст » повернувся зі зборів в Туреччині, де провів 169 днів.

Джерело: KDK Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: