Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Чи може музика зробити спортсмена успішним? Дуже схоже, що так! Новини компаній

Займайтеся спортом та обов'язково слухайте улюблені треки
21 червня 15:03
Чи може музика зробити спортсмена успішним? Дуже схоже, що так!
Зірковий футболіст Неймар активно користується бездротовими навушниками

Напевно, ви часто бачили спортсменів у навушниках перед стартом легкоатлетичних забігів, плавальних запливів або футбольних матчів. Таким чином, професіональні атлети намагаються відсторонитися від усього навколо, щоб потім показати хороший результат.

Для когось це спосіб сконцентруватись, а хтось краще розслабляється під пісню улюбленого виконавця. 

Баскетболіст Леброн Джеймс розминається у навушниках
Баскетболіст Леброн Джеймс розминається у навушниках

Також серйозно занурені у прослуховування різноманітних хітів численні відвідувачі будь-якого спортзалу. Багато хто навіть не замислюється про те, що музика під час занять спортом може допомогти людині займатися інтенсивніше та продуктивніше.

Звичайно, можна слухати музику за допомогою колонок у спортивному залі, але набагато зручніше робити це інакше. У нас є рішення для вас – це бездротові TWS навушники! Величезний вибір цих гаджетів дозволить підібрати їх до смаку будь-якій людині: колір, форма, особливості технічних характеристик, виробник і якість звучання – все це доступно в різних конфігураціях.

Ритм пробуджує в нас настрій на повторення фізичних вправ з необхідною частотою. Також улюблена музика посилає в мозок дуже корисні імпульси, які допомагають нам якісніше та самовідданіше виконувати програму занять.

Музика може привести в особливу активність відразу кілька мозкових центрів людини, що також плідно впливає на зарядженість на хорошу роботу в тренажерці.

Існує безліч досліджень, які неодноразово підтвердили сприятливий вплив прослуховування музики до та під час тренувань та занять спортом. Частота дихання, ваша витривалість, частота пульсу і навіть основні рухові навички – на все це впливає вибрана вами музика у ваш спортивний плей-лист.

Правильно обрана композиція абсолютно точно збільшує вашу продуктивність під час занять спортом на цілих 15 відсотків завдяки тому, що ваш пульс підвищується до 170 – 190 ударів за хвилину (ВРМ).

Вибирайте улюблену музику та вперед – назустріч рекордам!

Вболівальники футболу можуть сьогодні насолодитися переглядом матчу Словаччина - Україна на ЄВРО 2024, перейшовши за посиланням, а бездротові TWS навушники зроблять цей перегляд ще більш захоплюючим. Чудовий звук подарує відчуття перебування на стадіоні. В навушниках не можливо пропустити ні однієї важливої миті гри. 

Вболіваймо разом за нашу збірну України, в нашої команди є всі шанси на перемогу, нічия так точно гарантована. 

Дивись матч Словаччина - Україна о 16 годині 21 червня. 


Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця