Завтра 5

Де Брюйне: « Легше грати, коли не пропускаєш »

Півзахисник – про вихід « Манчестер Сіті » в чвертьфінал ЛЧ
Кевін де Брюйне / Фото: Sky Sports

Півзахисник « Манчестер Сіті » Кевін де Брюйне залишився задоволений перемогою команди над « Гладбахом » ( 2: 0 ) і вихід в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Слова гравця призводить BBC.

« Нам дуже допомогло успішний початок гри. З перших хвилин ми вичікували, а потім забили два м'ячі і відчули себе впевнено. Ми контролювали гру, і у нас були моменти в другому таймі. Він був не таким яскравим, але це природно.

В атаці ми намагаємося входити в штрафну. Це роблять різні гравці, в різних місцях. Іноді буває складно. Якщо грають Жезус і Агуеро, це їхнє завдання, якщо їх немає, ми займаємо схожі позиції, і це працює.

Дуже важливо надійно діяти в захисті і показувати командну гру. Наша суха серія важлива для Едерсона і захисників. Легше грати, коли не пропускаєш ».

Едерсон став автором другий в історії сухої серії в ЛЧ.