Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 20

Де Дзербі: « Може бути, ми з « Динамо » в першому таймі грали занадто м'яко, занадто поважали їх »

« Гірники » розгромили суперника в матчі за Суперкубок
Роберто Де Дзербі / фото - FootBoom

Головний тренер « Шахтаря » Роберто Де Дзербі прокоментував перемогу над « Динамо » ( 3: 0 ) в матчі за Суперкубок України:

« Відразу скажу, що я дуже-дуже радий і задоволений. Особливо, як ми зіграли. Дуже радий, тому що у нас була футбольна злість. Дуже радий за футболістів, клуб, менеджерів, які вірили в мене і запросили мене сюди з Італії. Звичайно, вони ризикували. Тому що я не знаю мову, український чемпіонат.

Дуже радий за президента, який зробив дуже багато фінансових інвестиції, щоб створити цю команду. Дуже радий за всіх уболівальників з Донецька, які живуть по всій Україні і не можуть підтримувати на стадіоні команду. Було б красиво виграти з нашими уболівальниками ».

Команду варто похвалити за цей матч?

« Я перфекціоніст. Намагаюся завжди дивитися, чого не вистачає команді, що у нас вже є. Може, в першому таймі ми грали занадто м'яко. Може, ми занадто сильно поважали « Динамо ». Але потім ми зіграли грандіозний матч у всіх планах ».

Перший гол Траоре – ключова подія матчу?

« Так. Але у нас вже був і другий гол Траоре. « Динамо » теж почало грати добре. Але потім ми зрозуміли, як грати. Може, спочатку у нас були деякі складнощі через травму Матвієнко. Коли грали 10 проти 11, у нас були складнощі. Але потім хлопці зрозуміли, як зіграти ».

Такі перемоги допомагають ставати командами з великої літери?

« Будь-які перемоги дозволяють бути сильною командою. Але ми повинні думати про наступне матчі в суботу. Повинні відзначити перемогу, а потім відразу забути про цей день, думати про майбутнє. У нас буде дуже складний матч з « Вересом ».

Якщо хочемо бути командою з великої літери, не повинні втрачати отримане і робити крок назад ».

Чи відчули ви атмосферу українського класико?

« Так. У мене було багато емоцій. Для мене велика відповідальність працювати в Україні. Це велика честь. Повинен все показувати. Навіть якщо я тренував в серії А, повинен показати, що вмію проводити роботу і в Україні. Особливо повинен це робити для людей, які вибрали мене ».

Суперкубок України став першим трофеєм для Де Дзербі в тренерській кар'єрі. Також італієць допоміг « Шахтар » зрівнятися з « Динамо » за кількістю перемог в Суперкубку – у двох команд їх тепер по 9.

Нагадаємо, Матвієнко наклали 9 швів після зіткнення з Ісмаїлі.

Джерело: ФК Шахтар Павло Харченко