Сьогодні 2

Де Дзербі: «Ми повинні були перемогти сьогодні 5: 0»

«Гірники» завершили кампанію ЛЧ без перемог
Роберто Де Дзербі / фото - ФК Шахтар

Головний тренер «Шахтаря» Роберто Де Дзербі прокоментував для клубної прес-служби нічию в заключному матчі групового етапу ЛЧ проти «Шерифа» (1: 1).

У футбольному світі заміна воротаря в кінці зустрічі означає неповагу до суперника. Можна сказати, що вас покарали за це. Як ви це прокоментуєте?

«Ви подивилися матч сьогодні? Ми заслужили виграти або нічию? Якби ми виграли, ви б поставили таке питання? Одне і теж?

Шевченко заслужив зіграти в Лізі чемпіонів навіть 5 хвилин, тому що він справжній професіонал, завжди тренувався відмінно. Тому я вважаю, що це було правильно і зовсім не стосується поваги чи ні до суперника. Ми були повинні перемогти сьогодні 5: 0, тому що у нас було стільки шансів забити. Якщо ви думаєте по-іншому, я поважаю вашу думку ».

Здалося, що в перші 15 хвилин 1-го тайму команда захопилася грою в квадрат в центрі поля, при повом ви дуже емоційно на це реагували. Наскільки ви з цим згодні?

«У першому таймі« Шериф »почепив нас в обороні. У нас було мало можливостей знайти вільні зони, але ми домінували в грі.

У другому таймі «Шериф» грав на 20-30 метрів вперед, і ми менше домінували, але у нас була можливість більше грати в глибину. Ми створили багато шансів забити в обох таймах, але не забили. Я не пам'ятаю ударів «Шерифа», на останній секунді ми пропустили через помилки.

Але проблема в тому, що ти повинен забивати, коли потрібно закрити матч. А якщо ти робиш таку помилку, матч залишається відкритим до кінця.

Думаю, щось будемо робити в січні з трансферами, але різниця між минулим і сьогоднішнім матчами з «Шерифом», що сьогодні ми бачили прогрес кількох гравців, як Судаков і Бондаренко. Ми замінили Судакова, тому що він отримав травму. Бондар в першому матчі не грав, думаю, тоді у Кривцова теж були проблеми.

Дивіться, в Україні я іноземець. Я поважаю всіх, не дивлюся на те, що гравець італієць, бразилець або українець, але я повинен приймати рішення, тому що в Україні є ліміт на легіонерів. Ми грали з 5 українцями в Мадриді, я вибираю склад виключно за суперником і не дивлюся, хто якої національності ».

«Гірники» упустили шанс взяти три очки вже в компенсований час зустрічі, і завершили кампанію турніру без перемог. Донеччани залишилися без евровесни, а команда Юрія Вернидуба вирушила в Лігу Європи.

Перше ж місце в групі зайняв мадридський «Реал» , в видовищному стилі розібравшись з «Інтером».