Вчора 18
Сьогодні 0

Де Дзербі - про 0: 5 з «Реалом»: «Вважаю, що багато хто з моїх гравців зіграв добре»

Тренер не став критикувати команду за поразку

Головний тренер «Шахтаря» Роберто Де Дзербі прокоментував поразку від «Реала» (0: 5) в матчі 3 туру Ліги чемпіонів.

«Це не найжахливіше поразки в моїй кар'єрі. Насправді я повинен приймати рішення, як буде грати моя команда до початку матчу, але іноді для тренера виникають ситуації, коли він може програти.

Моя команда намагалася показати свій футбол і перший тайм вийшов непоганим. У першій ситуації, коли ми пропустили перший гол від Бензема - був чистий офсайд. Правило, по якому він був забитий - неправильне. У другому таймі Вінісіус відразу забив другий гол і після цього матч став складніше для нас.

Я не хочу багато говорити про перший голі, тому що мадридський «Реал» зіграв дуже добре. Коли «Реал» грає як справжній «Реал», то проти нього складно будь-якому клубу. І все ж правило, за яким був забитий перший м'яч, я вважаю неправильним, як і в ситуації в матчі Франція - Іспанія, де був схожий м'яч Мбаппе. Кривцов не тягнувся б до м'яча, якби там не було Бензема.

Відсутність Степаненко в стартовому складі? Ми вирішили, що гратимуть два півзахисника Майкон і Алан Патрік. Коли ми починали розвивати атаки, то Майкон грав нижче, а Алан вище. Через це було прийнято таке рішення.

Слова в перерві матчу? Я сказав, що ми грали добре в першому таймі, і щоб ми продовжували грати в такому ж стилі, не опускаючи руки. Ми втрачали занадто багато м'ячів, особливо в напівзахисті, де зіграли Тете, Манор Соломон і Алан, за рахунок чого Реал організовував контратаки.

Коли Вінісіус забив два м'ячі, я помітив, що кілька футболістів опустили руки і це єдине, що мені сильно не сподобалося. Я просив у перерві, щоб не опускали руки, але в підсумку отримали такий результат. Одна справа програти 0: 2, інше програти 0: 5. Я не хочу щоб у команди були такі важкі результати в процесі її становлення.

Зіграла роль відсутності Матвієнко? Якщо Матвієнко відчував би себе добре, то він би сьогодні грав. Точка, крапка. Для нас Матвієнко - ключовий гравець і той гравець, який грав сьогодні на його місці, зіграв добре. Звичайно для нас це велика різниця - є Матвієнко на поле і коли його немає.

«Шахтар» потрапив під злий «Реал» після поразки від «Шерифа»? Я вважаю, що сьогодні багато хто з моїх гравців зіграв добре. Ви, журналісти, звертаєте більше уваги на остаточний результат, але я як тренер повинен звертати увагу на все. Я не можу кидати все те, що я побачив в першій таймі і потім у другому.

Останній сезон, коли я буду тренувати «Шахтар», команда буде грати в Лізі чемпіонів зовсім по-іншому. І той сезон, який буде для мене останнім, «Шахтар» буде грати як один з лідерів Ліги чемпіонів.

Ще раз, я не думаю, що у нас були проблеми з розвитком атак. У нас була проблема з втратою м'ячів в ключових зонах, де зазвичай грають наші півзахисники, які раніше так не помилялися. Наприклад Фернандо повинен був грати більше в глибині атаки, а не підходити близько до захисників і отримувати м'яч ».

«Шахтар» йде останнім в групі Ліги чемпіонів.

Джерело: footballua.tv Андрій Усмонов