Завтра 20
Розгорнути Згорнути

«Реал» забив «Шахтарю» п'ять м'ячів в Києві

Команда Де Дзербі провела найгірший матч в сезоні

У матчі 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів «Шахтар» брав мадридський «Реал».

З перших хвилин іспанська команда захопила ініціативу і створювала моменти. В кінцівці 1-го тайму «Реал» таки забив - м'яч не добрався до Бензема, але Кривцов допоміг супернику, переправивши його в свої ворота.

А в першій половині другого тайму «Реал» закрив гру: спочатку дубль Вінісіуса, А потім гол Родріго, І «Шахтар» горить вже 0: 4.

«Гірники» нічим відповісти не зуміли і до сих пір не забили в груповому раунді ЛЧ в цьому сезоні. До того ж і Бензема забив п'ятий м'яч в кінцівці.

«Шахтар» залишився на останньому місці в своїй групі.