Зараз 1
Вчора 5
Сьогодні 1
Завтра 6

Де Дзербі: «У другому таймі матчу з« Львовом »футбулисти« Шахтаря »більше вірили в себе»

Тренер «гірників» пояснив сплеск результативності в кінцівці гри
Роберто Де Дзербі / Фото - ФК Шахтар

Головний тренер «Шахтаря» Роберто Де Дзербі пояснив сплеск результативності на останніх хвилинах матчу 17-го туру української Прем'єр-ліги проти «Львова» (6: 1).

У першому таймі до пропущеного гола ми створили кілька шансів, але не забили. А в другому таймі, думаю, просто футболісти більше вірили в себе, в свої сили. У підсумку ми дуже легко забили стільки голів. Це єдина різниця.

У нас багато молодих і сильних футболістів. Це і Мудрік, і Судаков, і Бондаренко, і Трубін, і інші.

Для мене це велика відповідальність. Коли я буду йти з «Шахтаря», я повинен бути впевнений на сто відсотків, що всі ці футболісти - майбутнє «Шахтаря». Це важливо і для «Шахтаря», і для збірної України.

Раніше наставник «Львова» Олег Дулуб прокоментував розгром в матчі, в якому його підопічні відкрили рахунок.

Джерело: shakhtar.com Сергій Стаднюк