Завтра 16

Де Хеа: «Неприйнятно те, як ми сьогодні грали і щось робили»

Голкіпер МЮ - про розгромному ураженні від «Уотфорда»
Давид де Хеа / фото - Getty Images

«Манчестер Юнайтед» розгромно програв «Уотфорду» (1: 4) В гостьовому матчі 12-го туру АПЛ. Голкіпер МЮ Давид де Хеа в інтерв'ю порталу BBC відреагував на цю поразку.

«Тут особливо нічого сказати - було ніяково бачити, як« Манчестер Юнайтед »грає. Неприйнятно те, як ми сьогодні грали і щось робили. Легко звинуватити менеджера або персонал, але іноді у всьому винні гравці. Нам потрібно показувати набагато більше, ніж ми показує на даний момент.

Дуже важкий перший тайм - ми могли пропустити чотири голи за 45 хвилин. Було важко навіть просто дивитися, як команда грає сьогодні. Це був кошмар за кошмаром. Це не прийнятно.

Ми намагаємося щосили боротися за команду, але напевно щось робимо не так. Ви можете бачити по іграх - низький рівень. Хочеться попросити вибачення у всіх фанів клубу ».

Нагадаємо, Сульшера можуть звільнити в найближчі пару годин.