Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 20

Дентіньо: «Не могли забити« Чорноморця »в першому таймі, так як не знали, як це зробити»

Форвард також оцінив свій гол

Нападаючий «Шахтаря» Дентіньо оцінив прес-службі клубу матч проти «Чорноморця» (3: 0) в Кубку України, де йому вдалося забити.

«До того, як вийти на поле, був дуже впевнений, що заб'ю гол. Коли побачив, що Мудрік з м'ячем, постарався забігти на дальню штангу, він дав відмінну передачу. Я обробив її, але коли побачив, що суперник занадто близько, я трохи підколупнув м'яч і зміг пробити. Це був відмінний гол.

Думаю, це був дуже непростий матч. Команда у них досить кваліфікована. У першому таймі ми не змогли забити гол, бо не знали, як це зробити.

А коли забили перший м'яч у другому таймі, їм вже довелося трохи виходити, відкривати більше зон, тому було більше вільно, щоб забити другий і третій голи ».