Вчора 1
Сьогодні 12
Завтра 32
Розгорнути Згорнути

Десну відродять, проте вона не повернеться до УПЛ. Відомо про причину

Чернігівському клубу доведеться розпочинати все спочатку через «фінт», який провертали у Дніпрі, Харкові та Львові
Десну відродять, проте вона не повернеться до УПЛ. Відомо про причину
Фото - ФК Десна

Від наступного сезону на професійний рівень повернеться команда під брендом Десни. Про це повідомив журналіст Володимир Звєров в ефірі програми «Звєров про футбол».

Є цілком велика ймовірність, що з наступного сезону у певній реінкарнації зʼявиться у професійному футболі українському ФК «Десна». Ви знаєте, що після того, як почалося повномасштабне вторгнення, за «Десною» та «Маріуполем» заброньовані були місця. І досі заброньовані місця в УПЛ на випадок того, якщо клуби поновлять свою діяльність. Навіть якщо відкрити сайт УПЛ, то у списку клубів буде не 16, а 18 клубів – там є «Маріуполь», там є «Десна».

Однак, швидше за все, відродження відбудеться під іншою юридичною особою під назвою Десна 1960. За нею не закріплене місце в УПЛ, як за «класичною» Десною.

Швидше за все, це буде нова Десна. У неї навіть назва буде Десна 1960. Ось такий проєкт існує. Мені про нього стало відомо. Саме так команда називатиметься. Є бізнесмени, є люди, які готові вкладати гроші. Але ми розуміємо, що юридично це не буде та Десна, тому що у тієї Десни є певний борг.

Стосовно іншої цієї Десни – Десна 1960. Критерії, щоб вийти до другої ліги, не надто складні. Треба мати мінімальні умови фінансові по інфраструктурі. Зараз такий чемпіонат, що щастя, коли якийсь професійний клуб зʼявляється, а не зникає.

Поки що «хто інвестор?» залишається загадкою, залишається секретом на даному етапі. З того, що стало відомо – команда планує грати на стадіоні «Юність» у Чернігові, адже кадри стадіону імені Гагаріна, де грала Десна, ви бачили неодноразово. Зрозуміле завдання – для того, щоб не ідентифікували цей клуб Десна 1960. Щоб він в жодному разі не вважався ніякими футбольними інстанціями правонаступником тієї Десни. Цілком ймовірно, що тренером цієї команди може стати Олександр Рябоконь. Про це говорять у Чернігові достатньо відкрито.

Раніше президент Десни Володимир Левін заявив, що не матиме відношення до проекту під іншою назвою, якщо такий з'явиться.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино