11:35
Mobil 1 The Grid
11:25
Спідвей націй. Фінал. Данія

«Дніпро-1» офіційно орендував стадіон у Словаччині

Там команда прийматиме суперників у єврокубках
«Дніпро-1» офіційно орендував стадіон у Словаччині
Фото - СК Дніпро-1

«Дніпро-1» підписав контракт про оренду стадіону «Кошицка футбалова арена» в словацькому Кошице. Про це повідомляє прес-служба клубу.

Виконавчий директор Андрій Русол прокоментував офіційний початок співпраці з ареною для єврокубкових матчів нового сезону.

Очікування дуже приємні. Хочу одразу подякувати всім людям, які допомагають нам у важкій ситуації. Для нашого молодого клубу дебют у єврокубках є дуже важливою подією. Ми змушені шукати можливість для проведення матчів в іншій країні і дуже вдячні місту Кошице та арені за гостинність.

Віримо, що тут буде для нас, як другий дім, і ми зможемо подарувати вболівальникам позитивні емоції. Хочу запросити усіх на наші матчі. Для нас буде дуже важливо, якщо якомога більше людей відвідає стадіон, і ми будемо відчувати їхню підтримку. Кошице стане базою «Дніпра-1» у першій частині сезону, що стартує менше, ніж за тиждень. Наша команда тут буде мешкати, тренуватись та грати матчі єврокубків.

У нас були інші варіанти, але коли ми приїхали до Кошице та побачили, яке тут ставлення та підтримка, вирішили залишитися. Важливим був і логістичний фактор, адже нам доведеться багато подорожувати для проведення матчів чемпіонату в Україні.

Раніше була названа дата, коли «Дніпро-1» почне боротьбу в єврокубках.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: