Вчора 0
Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Дніпро-1 втратив лідерство в УПЛ у матчі проти Минаю з трьома повітряними тривогами

Закарпатці виявилися адаптованішими до такої ситуації, зігравши внічию
Фото - СК Дніпро-1

У 18-му турі української Прем'єр-ліги Дніпро-1 сенсаційно зіграв унічию з Минаєм.

Зустріч мала розпочатися о 13:00, проте через повітряну тривогу старт довелося відкласти на 42 хвилини. На 14-й хвилині зустрічі сигнал пролунав знову.

Після відновлення гри більш готовими виявилися закарпатці. Ременяк відкрив рахунок. І майже одразу, на 27-й хвилині, повітряну тривогу було оголошено втретє.

Після поновлення гри закарпатці ще й отримали право на 11-метровий удар. Кораблін утратив шанс подвоїти перевагу. А після перерви Піхальонок свою спробу реалізував. Однак на більше підопічних Юрія Максимова не вистачило.

Дніпро-1 набрав 35 очок і на два бали відстав від лідера Кривбасу. У разі перемоги Полісся (32) наздожене дніпрян.