Завтра 13

Дортмундская «Боруссія» зробила камбек і «вирвала» перемогу у «Айнтрахта»

Дортмундци забили вирішальний гол на 89-й хвилині
08 січня 2022р. 22:00

Дортмундська «Боруссія» в гостьовому матчі 18-го туру німецької Бундесліги здобула вольову перемогу над «Айнтрахтом» з рахунком 3: 2. Зустріч пройшла у Франкфурті на стадіоні «Коммерцбанк-Арена».

На 15-й хвилині колумбійський форвард Рафаель Борре вивів «Айнтрахт», вразивши ворота «Боруссії», а в середині першого тайму оформив дубль. На 71-й хвилині Торган Азар відіграв один м'яч, а на 87-й хвилині Джуд Беллінгем зрівняв рахунок. Переможний гол на 89-й хвилині забив Махмуд Дахуд, Оформивши вражаючий камбек дортмундської команди.