Вчора 0
Сьогодні 1
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

«Дружно посміялися». У Металісті 1925 спростували своє «вигнання» з Лівого берега

Харківський клуб продовжуватиме проводити номінально домашні матчі на столичному стадіоні
«Дружно посміялися». У Металісті 1925 спростували своє «вигнання» з Лівого берега
Андрій Недєлін / Фото - Металіст 1925

Генеральний директор Металіста 1925 року Андрій Недєлін спростував інформацію про те, що клуб більше не зможе проводити номінально домашні матчі на стадіоні Лівий берег.

– Не можемо не відреагувати. Вболівальники та навіть деякі футбольні функціонери переживають через цю ситуацію. Наприклад, де будуть проходити матчі, куди відправляти делегатів, суддів, інші організаційні питання.

Звісно, ми зі свого боку зв’язалися з офіційними представниками стадіону «Лівого Берега» та дружно посміялися над інформацією, яку вчора опублікували деякі видання щодо того, що нас наче хтось чи то провокує піти зі стадіону, чи то виганяє. Що це ледь не справа рук президента Миколи Лавренка

У нас за ці пів року склалися настільки хороші стосунки, які засновані на взаємній повазі, що у нас прямий діалог з президентом Лавренком. Я був впевнений, що він не стане звертатися до нас шляхом якогось закиду через пресу. Я сьогодні ще раз подякував керівництву стадіону та керівництву клубу «Лівий Берег» за те, що в цей непростий час вони зробили все можливе, щоб ми вважали цей стадіон своїм домашнім.

Щодо інформації, то я, на щастя, не знайомий з людиною, яка це опублікувала. Але, як мені сказали, що це колишній журналіст. Не дивно, що колишній. Робота журналіста полягає в тому, щоб зібрати інформацію, відредагувати та викласти матеріал. До нас ніхто не звертався, а ця інформація неправдива

Ми всі чудово розуміємо, в якому стані поля у лютому зі стартом УПЛ. Ми зі свого боку підтвердили «Лівому Берегу» абсолютну співучасть – як матеріальну, так і знаннями, бо у нас є фахова агрономічна служба у Харкові, яка, впевнений, із задоволенням приїде і допоможе підготувати газон до перших матчів весняної частини змагань. Також ми підтвердили готовність допомогти у фінансуванні підігріву поля та загалом підготовки поля до УПЛ. Але є багато «але».

Перша ліга стартує на місяць пізніше. Стадіон «Лівого Берега» зі штучним покриттям також сертифікований для першої ліги. Чи буде їм економічно вигідно готувати зелене поле, чи почнуть вони на штучному – ми сьогодні не знаємо. Не все від нас залежить

– Виходить, рішення ще в процесі обговорення?

– Так. Ми просто розглядаємо запасні варіанти. У нас є попередня домовленість з «Динамо» щодо проведення нашого домашнього матчу на стадіоні ім. Лобановського, якщо «Лівий Берег» не буде готовий до проведення матчів УПЛ. Наступна гра – виїзд до «Миная», а потім матч аж 9 березня. Тоді трава вже сама підготовиться. Це все звичайні робочі моменти, з цього не потрібно робити якусь сенсацію.

Раніше повідомлялося, що бюджет Металіста 1925 на сезон збільшено на 40%.

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино