Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 20
Розгорнути Згорнути

Дуже шкода, що не дочекався серії пенальті. Як пройшов другий матч Луніна в сезоні за «Реал»

Той, хто вимкнув поєдинок після сонних 90 хвилин, точно пошкодував
Андрій Лунін / Фото: Getty Images

Один з цікавих матчів вчорашнього вечора - поєдинок «Ельче» і «Реала» в 1/8 фіналу Кубка Іспанії. Мадридській команді вдалося перемогти (2: 1) і пройти слабшого суперника, але з величезними труднощами.

Українська аудиторія в свою чергу очікувала цієї зустрічі в основному з одного приводу - в старті «Реала» очікувався Андрій Лунін, що і сталося Основний воротар «Реала» при. Карло Анчелотті Тібо Куртуа не потрапив навіть в заявку на гру. Хоча тренер стверджував, що у голкіпера - пошкодження. Але не малюйте надій з приводу подальшого виступу Луніна в основі. Швидше за все, Анчелотті просто перестрахувався з незначною травмою Куртуа, давши йому відпочити.

Це був другий матч для Луніна в нинішньому сезоні (першим був матч в попередньому раунді Кубка Іспанії проти «Алькояно» (1: 3), в якому «Реал» також переміг).

Скажімо відверто, у українського голкіпера протягом усього поєдинку особливої роботи не було, голкіпер нечасто вступав в гру. За 90 хвилин Лунін зробив лише один сейв. За 120 хвилин - всього два. Але вони були досить впевненими. Давайте розберемо ключові дії Луніна в цьому матчі.

26-а хвилина Лунін рятує «Реал» після удару Карільо головою на 26-й хвилині. На перший погляд - сейв був крутим, але з повторів зрозуміло, що не пропустити в цьому випадку було нескладно, адже м'яч летів майже по центру воріт. Складність могла виникнути при спробі високого Луніна скластися для сейву, але Андрій впорався з цим завданням чудово.

На відео з 2:30

98-а хвилина. Другий сейв трапився вже в першому екстра-таймі, і цей момент був набагато небезпечнішим. Гумбо пробивав з лінії штрафного майданчика. Відстань було близькою для українського кіпера, але Лунін впорався, витягнувши м'яч з правого верхнього від себе кута.

На відео з 6:10

103-тя хвилина - пропущений м'яч «Реала». До Луніна тут питань немає. Верду пробивав зі штрафного, потрапив в стінку, але зігравши на добиванні і потрапив в одного із захисників «Реала», від якого м'яч і відскочив у ворота Луніна. Жоден голкіпер в світі тут не врятував би.

120-я хвилина Ще один момент, в епіцентрі якого виявився Лунін, трапився за кілька секунд до фінального свистка в екстра-таймах. «Ельче» забив, здавалося, рятівний другий м'яч, але арбітр скасував його через порушення, яке було ще до гола. Проте, хоч м'яч і не зарахували, Лунін пропустив дуже невпевнено: в ближній кут, під собою. У таких епізодах голкіпер повинен рятувати. І цей останній момент трохи змастив враження від ідеального виступу українця в грі з «Ельче». Припустимо, ніякого порушення і Лунін - головний антигерой зустрічі.

На відео з 09:52

Портал SofaScore оцінив Луніна не кращим чином: оцінка 6,8 - третя з кінця серед всіх гравців «Реала», Середня оцінка мадридської команди в цьому матчі - 7,1. Крім двох сейвів, Лунін зробив 18 передач в матчі (90% точних).

А що стосовно самого матчу? Він був бадьорим і багатообіцяючим в першому таймі, жахливо нудним у другому і вибуховим в екстра-таймах, де і відбувалися всі ключові події.

Марсело пішов на 103-й за фол останньої надії.

На 105-й «Ельче» тут же покарав: гол, який ми розібрали вище.

Але «Реал» вдесятером у другому екстра-таймі зумів не тільки зрівняти рахунок, але і вийти вперед. Примітно, що рятівниками команди Анчелотті стали гравці, які є тягарем для клубу в нинішньому сезоні - Позови (10 матчів в сезоні) і Еден Азар (16 матчів в сезоні. Для бельгійця це лише перший м'яч в сезоні за «Реал». Для Позови - другий.

Гол Поско :

Гол Азара :

Ну і на 120-й хвилині «Ельче», здавалося, перевів гру в серію пенальті, але арбітр м'яч господарів справедливо скасував. А шкода. Відверто кажучи, цю серію пенальті дуже хотілося подивитися. І не важливо, як би зіграв в ній Лунін. Але в ці 5-7 хвилин український воротар вперше в сезоні був би одним з ключових гравців команди Анчелотті. Але не доля.

Проте, «Реал» йде далі, а це значить, що шанси у Луніна знову вийти на поле в цьому сезоні дуже пристойні.