Тижневик «Світовий бокс»
10:45
Українські бригади арбітрів Євгенія Арановського і Миколи Балакіна отримали призначення на матчі плей-офф кваліфікації Ліги конференцій, які пройдуть 19 серпня. Про це сообщла прес-служба УАФ.
На матчі « Сівасспор » – « Копенгаген » відпрацює бригада Балакіна, якому допомагатимуть на лініях Володимир Володін і Валентин Куцев. Четвертий арбітр – Олександр Дердо.
Арановський відпрацює на матчі « Флори » і « Шемрок Роверс ». На лініях будуть Семен Шлончак і Олександр Жуков. Четвертий арбітр – Віталій Романов.
Нагадаємо, раніше український арбітр Катерина Монзуль була призначена головним арбітром на матч між жіночими командами Канади і Великобританії на Олімпіаді в Токіо.
Коментарі 0