Сьогодні 5
Завтра 5

«Динамо» провело два різних тайми і перемогло «Дніпро-1»

За киян знову відзначився голом Денис Гармаш

У Києві в рамках 12 туру чемпіонату України київське «Динамо» виграло у «Дніпра-1» з рахунком 2: 0.

Матч почався не дуже інтенсивно, оскільки захист «Дніпра-1» була виставлена настільки компактно, що у киян мало виходило в атаці. Більшість ударів блокувалися. До того ж, центр поля, за який відповідали Олександр Андрієвський і Володимир Шепелєв , повністю провалив матч. При цьому, у сконцентрованих на обороні гостей також нічого не виходило в контратаках, оскільки всі надії були на Артема Довбіка, Якому повністю перекрили кисень.

На другий тайм у «Динамо» вийшли Микола Шапаренко, Сергій Сидорчук і Карлос Де Пена, Після чого гра засяяла новими фарбами.

На 50-й хвилині кияни відкрили рахунок. Віктор Циганков з правого флангу змістився в центр і з лінії штрафний закрутив м'яч в дальню дев'ятку - 1: 0.

Після пропущеного гола гра «Дніпра-1» розклеїлася і питання було лише в тому, скільки заб'ють кияни. На 67-й хвилині Денис Гармаш замінив Еріка Раміреса, А на 70-й Денис забив. Циганков пронісся по правому флангу, віддавав пас на Шапаренко, але через рикошету той відлетів до Гармашу, який пробив так, що м'яч з рикошетом від Логінова влетів під поперечину. Це був останній забитий м'яч в матчі. Однак, у киян до фінального свистка було достатньо моментів, щоб зробити рахунок 4: 0 або 5: 0, але воротар гостей зіграв впевнено і був одним з кращих гравців в складі своєї команди.