Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Директор Дніпра-1: «Заявити, що запустимо 500 чи 1500 глядачів – це просто популізм»

Фрідман звинуватив клуби УПЛ у «наведенні російських ракет» на військовослужбовців
Директор Дніпра-1: «Заявити, що запустимо 500 чи 1500 глядачів – це просто популізм»
В'ячеслав Фрідман / Фото - СК Дніпро-1

Комерційний директор Дніпра-1 В'ячеслав Фрідман, коментуючи причини недопуску вболівальників на свої домашні матчі, допустив скандальне висловлювання щодо наведення російських ракет на українських військовослужбовців.

Розумію, що мої слова можуть стати предметом серйозної критики та можуть бути сприйняти як небажання «Дніпра-1» працювати з власними вболівальниками, але дивує, що багато клубів дружно, під копірку, звітують про те, скільки вболівальників будуть допущені, як це важливо, що будуть присутні їх вболівальники на матчах, і хизуються тим, що запрошують хто 1000, хто 1500 вболівальників. Ми на це дивимось дещо по-іншому. Можливо, тому що у нас все ж прифронтове місто, часто повітряні тривоги.

Особливо неприємно читати, коли хизуються, що вони виділили хтось 20%, хтось 40% місць військовослужбовцям. Згадуючи, як завдали удар по кафе, де були поминки за загиблим військовим і де загинуло понад 50 людей… Або удар по місцю проведення виставки дронів у Чернігові. Навіщо це непряме наведення на військових?

Я не впевнений, що у нас всі люди свідомі. Точніше, впевнений, що вони не свідомі. І значна їх частина не хоче йти у бомбосховище. Це я кажу зі свого особистого досвіду. Те, що я особисто бачив. Я не знаю, хто нестиме відповідальність у такому випадку. Але якщо у дитячому садочку щось трапляється з дитиною, і вона помирає, то в тюрму сідає і вихователька, і директорка дитячого садка.

Винні точно будуть знайдені та понесуть відповідальність з немалим терміном ув'язнення. Хто хоче брати на себе таку відповідальність? А заявити, що ми запустимо 500 уболівальників, чи 1000, чи 1500, і ми раді, що вони можуть бачити улюблену команду – це простіше за все. Це просто популізм.

Фрідман також заявив, що Шахтар вищий на голову, ніж усі команди УПЛ.

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця