Стало відомо, куди «Динамо» витратить гроші, зібрані на благодійних матчах
Директор «Динамо» з розвитку: «Зараз ми підтримуємо «Шахтар» у всіх його починаннях»
Радуцький вважає, що клуби повинні бути одним цілим в умовах війни
08 жовтня 2022р. 13:47
![Директор «Динамо» з розвитку: «Зараз ми підтримуємо «Шахтар» у всіх його починаннях»](/upload/iblock/026/0260bf270630ee5c8f77393116bc15e0.jpg.webp)
Директор «Динамо» з розвитку Максим Радуцький розповів про відносини з «Шахтарем» зараз.
«Якщо чесно, то хотілося б зіграти в Києві на «Олімпійському». Або на «Таврії» в Сімферополі. У даній ситуації ми на 100% підтримували «Шахтар» у всіх їх починаннях. Я впевнений, що вони нас теж. Ми один одного в соцмережах з чимось вітали.Ми сиділи з командою і дивилися: «А що зробили вони? Ось це прикольно, це круто. Блін, ми хотіли, а вони вже зробили».
Мені дуже сподобалося те, що зробив «Шахтар» на матчі з «Олімпіакосом». Ну як сподобалося – з професійної точки зору, тому що жодній нормальній людині сподобатися це не може. Начебто тоді була трагедія з драмтеатром в Маріуполі, і вони розклали на сидіннях дитячі іграшки. Не дай бог, щоб в житті будь-якої людини була ця емоція. Але, на жаль, в нашому житті це все є».
Раніше була інформація, що «Динамо» незабаром звільнить Мірчу Луческу.
Коментарі 0