Вчора 4
Сьогодні 16
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Директор Оболоні навів аргументи проти використання VAR на матчах команди

Раніше у столичному клубі офіційно оголосили, що відмовляються від системи на своїх домашніх іграх
Директор Оболоні навів аргументи проти використання VAR на матчах команди
Олександр Різниченко / Фото - Футбол 1/2/3

Директор Оболоні Олександр Резніченко озвучив аргументи, якими керувався клуб, відмовляючись від системи VAR на своїх матчах.

VAR служить для того, щоб допомагати арбітрам на полі. Але якщо за допомогою VAR арбітр припускається таких помилок, а клуби ще за це сплачують величезні кошти, то навіщо нам цей VAR?! Що він нам дає?! Краще я за ці кошти куплю пʼять дронів і передам військовим на фронт, а не буду годувати когось.

Нехай арбітр нашого матчу проти Полісся передивиться матч Колос - Кривбас. Аналогічних моментів, навіть складніших, було два, але в жодному не призначили пенальті. Ми розцінюємо це так, що арбітр матчу з Поліссям шукав моменти, щоб призначити пенальті в наші ворота.

Друге питання. 151 тисяча за оренду фургона VAR. Це за те, щоб його заправити і він доїхав з центру Києва на Оболонь? Тим більше, як мені говорили представники інших клубів УПЛ, вони були придбані за кошти клубів. Але чому вони не на балансі клубів?

Проблема в тому, що за допомогою VAR арбітри приймають неадекватні рішення. Президент також дотримується цієї думки.

На нашому стадіоні більше VAR працювати не буде! Це наша офіційна і принципова позиція! Якщо президент клубу погодиться на це, ми пустимо VAR. Якщо його призначать і він приїде, то нехай, я ж не буду влаштовувати цирк. Але платити за нього не буду і пущу тільки з розпорядження керівництва.

Ми звернулися до УПЛ і Комітету арбітрів щодо розʼяснень суперечливих на нашу думку моментів, але нам нічого не відповіли. Після чого ми відправили офіційний лист до УАФ та УПЛ, що ми відмовляємося від роботи VAR на Оболонь-Арені. Чому в усьому світі VAR працює і приносить користь, а у нас навпаки? Думаю, справа в кваліфікації наших арбітрів.

Раніше повідомлялося, що Оболонь зіграє контрольний матч із Чорноморцем.

Джерело: УПЛ ТБ Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця