Джерело: Влітку Коноплянка може піти на зниження зарплати заради переходу в інший клуб УПЛ

Українець може піти за ігровою практикою
Джерело: Влітку Коноплянка може піти на зниження зарплати заради переходу в інший клуб УПЛ
Євген Коноплянка / фото - FootBoom

Через 2,5 року в «Шахтарі» хавбек Євген Коноплянка остаточно втратив ігрову практику і статус зірки українського футболу.

Півзахисник в останні роки більшу частину часу проводить в лазареті, а за минулі півтора сезону провів в цілому менше 500 хвилин на поле

Як повідомляє ведучий «Татотаке» Михайло Співаковський, Влітку гравець може подумати про зміну футбольної прописки :

«На певному етапі кар'єри Коноплянці треба було вибирати: або шоколад, або футбол. Він вибрав шоколад в «Шахтарі». Я думаю, він прекрасно розумів, що має не супершанси стати основним гравцем.

У донецькому клубі Коноплянка отримує велику зарплату, яку йому вже ніде не дадуть: ні в Туреччині, ні в Еміратах, ні в Україні. У нього стоїть такий же вибір, як і перед переходом в «Шахтар».

Коли тобі 32 роки, потрібно вибирати: або жертвуєш зарплатою і статусом клубу, якщо залишилися футбольні амбіції, або ж ти просто закінчуєш кар'єру ».

На позиції Коноплянки в донецькій команді грають ізраїльтянин Манор Соломон і зоряний вихованець Михайло Мудрік, Якого незабаром вперше викличуть до збірної України.

Раніше повідомлялося, що екс-лідером української збірної цікавиться СК «Дніпро-1». Футболісту доведеться піти на зниження зарплати заради повернення в місто, де починалася його професійна кар'єра.

Коноплянка міг опинитися в «Ліверпулі». Особисто Джеррард и Рождерс зв'язувалися з ним.

Павло Харченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: