Вчора 18
Сьогодні 6
Завтра 4

Екс-гравець Франції: « У першому таймі команда Дешама дозволяла Україні занадто легко створювати моменти »

Лізаразю оцінив нічию в матчі відбору на ЧС-2022

Колишній гравець збірної Франції біксант Лізаразю прокоментував LEquipe нічию команди з Україною ( 1: 1 ) у відборі на ЧС-2022.

Як ви поясните разючий контраст в грі збірної Франції в першому і другому таймах поєдинку з Україною?

« Перший тайм у виконанні французької команди був дуже тривожним, тому що з точки зору захисту вони були дуже крихкими і робили багато помилок. Крім того, часто і легко дозволяли українцям створювати небезпеку біля воріт Льоріса.

Що стосується атаки, то вона була абсолютно не ефективною, тому що не могла діяти по всій ширині поля, грати різноманітно. Варіант з Антуаном Грізманном, Антоні Марсьялем і Кінгслі Команом попереду не дав багато чого, і став якимось трудомістким. Що дозволило збірної Франції вийти сухою з води після перерви, так це її півзахист. В цьому і вся різниця. У другому таймі півзахист компенсувала серйозні недоліки команди в захисті ».

Україна повторила рекорд відборів, Зігравши в п'яту нічию поспіль.