Сьогодні 3

Екс-гравець МЮ: «У цієї команди немає лідера. Вони не організовані»

Скоулз оцінив останні ігри команди

Колишній гравець Манчестер Юнайтед Пол Скоулз оцінив TNT Sport останні ігри команди.

«Я думав, вони дадуть бій після помилкового, на мій погляд, видалення Маркуса Решфорда. Вони билися аж до 83-ї хвилини, і я трохи розчарований.

Можна сказати, що вони розсипалися. Як тільки вони пропустили один гол, здається, що відразу ж залетів інший. Вони вели з рахунком 2: 0, потім це повторилося, а потім вони знову пропустили на 83-й хвилині. [Діогу] Далот заснув на дальній штанзі, він повинен був знати, що відповідає за атакуючого гравця.

Я не відчуваю, що в команді є особистості. У них є капітан збірної Англії Харрі Магуайр, є Рафаель Варан, у команди дуже багато досвіду.

Вони повинні сказати: «Добре, ми пропустили – розслабтеся і переконайтеся, що ми не пропустимо ще один». Схоже, у них немає такої організованості або такого лідера, який міг би перешкодити другому пропущеному голу. Вони заплатили найвищу ціну.

Пропустити гол – це нормально, таке трапляється. Грати на виїзді в єврокубках дуже складно, але повинен наступити момент, коли ти скажеш: «Нам потрібно залишатися в грі», – особливо вдесятером».

МЮ майже втратив шанси на вихід з групи ЛЧ.