Екс-гравець збірної України: « Де Дзербі відразу вражає – у « Шахтаря » багато нових цікавих ідей »
![Роберто Де Дзербі Екс-гравець збірної України: « Де Дзербі відразу вражає – у « Шахтаря » багато нових цікавих ідей »](/upload/resize_cache/iblock/458/916_537_2/458f2b813eea518f5338ce3ef7efc814.jpg.webp)
Екс-гравець збірної України Юрій Шелепніцкій висловився про старті « Шахтаря » в УПЛ в сезоні-2021/22 при Роберто Де Дзербі:
Старт чемпіонату очікувався з нетерпінням, скучили вже за своїм футболом. Тим більше, що матчі проходять з глядачами на трибунах, все дуже емоційно, є азарт і бажання перемагати. Відчувається нерв гри. Правда, в ігровому плані — це тільки початок, час, коли команди набирають хід, знаходять форму.Сподобалася зустріч « Шахтаря » з « Інгульцем » – за якістю футболу, по нововведенням гірників в тактиці. Навіть якщо звернути увагу на ТТД Шахтаря, видно, як збільшилася кількість ударів по воротах, ну і володіння м'ячем, як завжди, у « гірників » на рівні. Але це і при Каштру було. А ось при Де Дзербі « Шахтар » практично кожну атаку, кожен момент біля воріт гостей завершує ударом. Звідси дуже багато гольових моментів. Хіба що реалізація оранжево-чорним потрібна нормальна, але Де Дзербі, звичайно, вражає буквально з ходу, привносячи в гру « Шахтаря » багато цікавих ідей.
Після двох забитих м'ячів « Шахтар » розслабився — це стара хвороба команди або Інгулець зумів-таки проявити характер?
Після матчу Де Дзербі недарма адже помітив, що рахунок 2: 0, як і 1: 0, слизький. Варто було супернику забити, у « гірників » з'явився мандраж. До нічиєї могла привести будь-яка найменша помилка. Ясно, що в цьому матчі « Шахтаря » був сильніше, але порадував той факт, що « Інгулець » не здався.
Підсумки 1-го туру УПЛ. Оновлений « Шахтар », суддівські помилки в Полтаві і поки без « Динамо ».
Коментарі 0