Екс-гравець збірної України: « На місці Шевченко я б подав у відставку »

Гра з австрійцями вийшла розчаровує
22 червня 2021р. 17:15
Олексій Белік / фото - dynamo.kiev

Колишній нападник збірної України Олександр Белік прокоментував образливу поразку національної команди від збірної Австрії:

« Важко коментувати. Андрій Шевченко після матчу сказав, що ми не готові фізично. Мені здається, що це аналіз перших 2-3 хвилин. Ми ж розуміємо, в якому він був стані після поразки. Проблема лежить не в площині фізичного стану. У першому таймі ми могли отримати 2-3 м'ячі. Самі гравці збірної України відзначали, що перший тайм вийшов провальним. І воротар Австрії говорив, що в першій половині вони спокійно могли забити 4. Всі говорять, що другий тайм був краще. Це ж не питання фізичної форми. Якби ми перший тайм зіграли добре, а другий не дотягли, тоді так.

Питання лежить не в фізиці, а в нашій ментальності. Що 20 років тому, що 10, що зараз у нас є проблеми, коли результат дуже сильно висить над нами. Ми не можемо впоратися з цим тиском. На відміну від тих же австрійців, які не вище нас рівнем, але в таких речах вони набагато впевненіше і спокійніше себе почувають. Якщо це все-таки фізика, тоді це вже питання до Андрія Миколайовичу і його тренерському штабу, чим вони займалися під час зборів. Перевантажили або недогрузілі команду – це вже до них питання, я не можу на нього відповісти. Але мені здається, що справа не в фізиці ».

Можна вже піднімати питання про відставку Шевченка?

« Я б дочекався, вийдемо ми в плей-офф Євро-2020. Ми ж не знаємо, якщо пройдемо далі, то, може, збірна і зовсім виграє чемпіонат Європи. Все ж може бути. Я розумію, ми реалісти, при такій грі складно на таке розраховувати. Але все-таки ми можемо потрапити на умовну Швецію і показати хороший результат. Якщо ми дізнаємося, що не вийшли в 1/8 фіналу, то я б на місці Шевченко точно подав у відставку. А яке рішення прийме він – питання до нього ».

Навіть всупереч вчорашньому поразки, Україна ще може потрапити в плеф-офф Євро-2020. Що для цього потрібно.

Багато що може вирішити сьогоднішній матч групи D, де українцям потрібна нічия хорватів і шотландців.

Відео трансляція матчу Хорватія – Шотландія. Початок – о 22:00.

Текстова трансляція матчу Хорватія – Шотландія.

Джерело: Tribuna Павло Харченко