Екс-гравець збірної України: « Подопічні Петракова більше заслужили перемогти »

Обидві команди мали досить небезпечні моменти
05 вересня 2021р. 16:06
фото - УАФ

Колишній гравець збірної України Іван Гецко підвів підсумки кваліфікаційного матчу ЧС-2022 між Україною і Францією (1: 1):

« Десь навіть прикро, що не вдалося дотиснути чемпіонів світу. Особливо цілеспрямовано, коли кожен чітко знав свій маневр, господарі діяли в першому таймі. На мій погляд, підопічні Олександра Петракова більше заслуговували перемоги. Узята на озброєння схема 5-4-1 дозволяла блискавично переходити в наступ, використовуючи фланги. Хоча, доводиться констатувати, що наші продовжують оборонятися більше за рахунок кількості, а не вміння.

Сподіваюся, новий тренерський штаб збірної зверне на це увагу і зробить правильні висновки.

За відсутності дискваліфікованого Олександра Зінченка роль розпасовщика взяв на себе Микола Шапаренко. Показав себе молодцем, не тільки забив ефектний гол, але і часто брав гру на себе, знаходячи гострі продовження для наступу.

Попереду ще три матчі у відбірковому циклі, два з них збірної України доведеться проводити в гостях, де у неї далеко не все виходить. Однак вибирати не доводиться, нас влаштовують тільки перемоги ».

Обидві команди мали голів досить небезпечних можливостей для взяття воріт. І Україна, і Франція по разу догодили в штангу, а захисник « синьо-жовтих » Ілля Забарний зовсім з забійної позиції потрапив в поперечину.

Після 5 матчів у України 5 очок, і вона йде на третьому місці в своїй групі поступаючись французам і фінам.

Нагадаємо, посеред матчу дитина вибіг на поле, перервавши матч свої спринтерським забігом.

Джерело: Meta-ratings Павло Харченко