Завтра 14

Екс-гравець збірної України: « У матчі за Суперкубок все могло піти по-іншому »

Нагорняк назвав причини великої поразки « Динамо » від « Шахтаря »
Фото - ФК Шахтар

Колишній півзахисник збірної України Сергій Нагорняк розповів про причини великої поразки « Динамо » в матчі за Суперкубок країни проти « Шахтаря » ( 0: 3 ).

Дінамічний, живий вийшов поєдинок. Прийшов багато уболівальників. Думаю, ця зустріч нікого не залишила байдужим. Було гаряче, але важливо, що емоції не вдарили через край.

Все могло піти по-іншому, якби « дінамівци » використовували свої моменти в дебюті матчу. Але так як події розгорталися після 25-ї хвилини, то все по справі. Забивши гол, « Шахтар » трохи перебудувався. У Де Дзербі досить швидких футболістів, щоб ловити « Динамо » на контратаках. Доказом чого стали голи на 54-й і 61-й хвилинах. Видно, що наставник « гірників » робить висновки після невдалих поєдинків.

Після другого м'яча, здалося, що « дінамівці » надломилися психологічно. Вони намагалися атакувати, навіть були передумови для взяття воріт, проте це була скоріше агонія. На завершення кияни розчарували. « Шахтар » повністю контролював гру.

Супряга? Тут справа не в ньому. Вся команда « Динамо » не може занести в актив цю гру. В якійсь мірі і « Шахтар » ця перемога була потрібніше. Природно, що команда хотіла реабілітуватися за ганьбу в Ліги чемпіонів в матчі проти « Шерифа ». До того ж, напередодні поєдинку за Суперкубок у президента гірників Ріната Ахметова був день народження…

Подивимося, чи вдарить поразки по команді Мірчі Луческу психологічно. Але я не думаю, що це якось має позначитися на потенціалі « біло-синіх ». Луческу — досвідчений наставник, він зможе в найкоротші терміни привести підопічних в порядок. Сезон тільки почався, вся головна боротьба попереду.

Припускаю, що сценарій гри між командами через 10 днів буде схожим. Повторюся, Мірча Луческу зробить поправки. Зараз, незважаючи на закономірну перемогу, « Шахтар » аж ніяк не безгрішний ...

Раніше повідомлялося, що захиснику « Шахтаря » Миколі Матвієнко наклали дев'ять швів після зіткнення в матчі за Суперкубок України.

Джерело: КОМАНДА 1 Сергій Стаднюк