Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 20

Екс-хавбек збірної України: «Перші тайми «синьо-жовтих» не вражають»

Цихмейструк розповів, що завадило підопічним Петракова у минулому матчі з Шотландією
27 вересня 2022р. 13:47
Фото - УАФ

Колишній півзахисник збірної України Едуард Цихмейструк поділився очікуваннями від матчу заключного туру Ліги націй проти Шотландії. Також експерт назвав причини поразки «синьо-жовтих» у першій зустрічі між командами (0:3).

Кожен матч для будь-якої команди є принциповим. Усі хочуть перемогти. Не думаю, що шотландці у голові тримали думки про плей-офф раунд відбору чемпіонату світу. Вони просто хотіли виграти. Такої ж думки дотримувалися й українці. Просто у британців цього бажання виявилося більше.

Вже у першому таймі були тривожні дзвіночки. Враження були не з приємних. Ми не могли нічого протиставити. Я не очікував насамперед такої кількості помилок від лідерів. Той самий Руслан Маліновський… Я не пам'ятаю від нього таких ігор. Спочатку було тривожно, а після перерви все підтвердилося, що це не день збірної України.

Перший тайм у Єревані, знов-таки, не вразив. У кількох моментах добре зіграв Андрій Лунін. Перед другим таймом не складалося враження, що збірна України може перемогти з рахунком 5:0. Проте «синьо-жовті» гнули свою лінію, а після третього м'яча вірмени самі здалися на милість переможця.

Є спортивний, змагальний інтерес. І хоч би яким престижним був турнір, виходячи на футбольне поле, завжди хочеться перемогти. Вірю, що наша команда пам'ятатиме про це.

На мою думку, Олександр Петраков не повинен підбирати особливі слова перед цією зустріччю для своїх підопічних. Це фінал! Тим більше, що багато людей дивитиметься цей поєдинок, перебуваючи на передовій. Впевнений, що більшої мотивації для футболістів збірної України не потрібно.

Гру Ліги націй можна буде подивитися сьогодні, 27 вересня, на нашому сайті. Відеотрансляція матчу Україна – Шотландія онлайн. Також на XSPORT.ua буде доступна текстова трансляція зустрічі. Початок – о 21:45.

Джерело: КОМАНДА 1 Сергій Стаднюк