12:15
Змішані єдиноборства. Combate Global
09:45
Теніс. Кубок Девіса. Чвертьфінал. Австралія - Нідерланди

Екс-тренер «Минаю»: «Говорив Селезньову: «За тобою стежать, як ні за ким іншим»

Леонов розповів про роботу зі скандально відомим форвардом
Екс-тренер «Минаю»: «Говорив Селезньову: «За тобою стежать, як ні за ким іншим»
Ігор Леонов / Фото - ФК Мінай

Колишній тренер «Міна» Ігор Леонов розповів, як йому працювалося з нападником Євгеном Селезньовим.

Абсолютно нормально. Він, самі розумієте, в «Міна» зірка, до нього була прикута особлива увага, і з боку уболівальників, і з боку журналістів. За ним ходили, знімали. Я йому говорив: «Женя, ти сам розумієш, за тобою стежать, як ні за ким іншим». Тим більше, що у нього мета побити бомбардирський рекорд, що буде дуже важко.

Хоча, якщо чесно, він міг це зробити. У п'яти іграх він міг забити п'ять м'ячів, можливо, цей фактор на нього десь і тиснув. Але у мене особисто з ним проблем не було взагалі. Були різного роду робочі моменти, але не більше, я ж його дуже добре знаю ще з юних футбольних років.

Все, що я говорив, він виконував. А все, що супроводжувало Женю останнім часом - вважаю, це сильно роздули заради, як кажуть, хайпа. Як і всі ці пости, що я ніби як роздягальню не контролюю. Так хлопці нехай самі скажуть - я і роздягальню контролював, і стадіон, і все інше.

А Жене хочу тільки побажати всього найкращого, і щоб він все-таки побив цей рекорд. У той же час, на ньому одному зациклюватися не можна. Є індивідуальні нагороди, а є колектив. Проте, коли я прийшов, було видно, що на колектив він працює більше, ніж на себя.

Нагадаємо, Леонов покинув «Мінай» після закінчення першої частини сезону.

Джерело: Footboom Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: