Вчора 16
Сьогодні 12
Завтра 5
Розгорнути Згорнути

Екс-захисник Зорі пояснив, чому повернувся до Україну заради Металіста 1925

Імереков зізнався. що його родині було не дуже комфортно у європейській країні
Екс-захисник Зорі пояснив, чому повернувся до Україну заради Металіста 1925
Максим Імереков / Фото - Металіст 1925

Новачок Металіста 1925 Максим Імереков назвав причини, з яких залишив Грецію і повернувся до України під час війни. Слова захисника передає пресслужба харків'ян.

- Перші розмови були в середині січня. Ми з того часу почали розмовляти з дружиною, з родиною. Коли вже вирішили, що ми готові повернутися додому, тоді вже почали розмовляти з клубом, щоб розірвати контракт та поїхати додому.

- Складне рішення. Чи довго ви вагалися з дружиною? Адже вона та діти також будуть повертатися до України?

- Так. Я можу сказати вже більше, що мої діти та дружина вже в Україні. Вони дісталися туди швидше, ніж я. Тому що, в першу чергу, це було більше їхнім рішенням повернутися. Їм було не дуже там комфортно. Чесно кажучи, вони дуже сумували за домівкою. Мої діти постійно мені казали: коли ми вже поїдемо додому, ми сумуємо з дідусем, за сестричкою. Вони дуже хотіли повернутися.

Був момент, коли я вже підписав всі документи, діти вже знали, що ми будемо їхати додому, і коли я прийшов додому та сказав, що все, ми повертаємося додому буквально через два дні. Мені здається, що за весь період, коли ми були в Греції, я не бачив своїх дітей такими щасливими. У них були такі емоції, що не передати словами.

Раніше стало відомо, що Металіст 1925 проведе перший матч у 2024 році без глядачів.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця