Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Ексарбітр FIFA розкритикував призначення рефері за допомогою жереба

Ступар поставив під сумнів необхідність одного з головних нововведень команди Шевченка
Ексарбітр FIFA розкритикував призначення рефері за допомогою жереба
Фото - ФК Шахтар

Колишній арбітр FIFA Мирослав Ступар поділився думкою щодо суддівського аспекту матчу 28 туру УПЛ Шахтар – Динамо (1:0).

Думаю, що арбітр бачив момент із пенальті у ворота «Динамо» за участі Вівчаренка, але йому не вистачило концентрації уваги визначити, чи є це порушенням. Арбітр на ВАРі дав сигнал переглянути епізод, Шурман довго дивився і справедливо призначив 11-метровий.

Також, є питання до епізоду із Судаковим та Поповим, в якому гравець «Шахтаря» отримав попередження за симуляцію. Цікаво, якби арбітр переглянув цей момент на ВАРі, чи не поставив би він пенальті? При цьому, арбітр на ВАРі теж упустив цей момент, хоча він був не настільки однозначним.

Не можна говорити, що арбітр помилився на користь «Шахтаря», що «Динамо» програло через суддівство, але потрібно припиняти практику призначення арбітрів за допомогою сліпого жеребу, тим більше - на ключові матчі. Адже може випасти призначення на суддівство матчу, в якому гратимуть земляки і це чинитиме додатковий тиск на арбітра - не помилитися в сторону «своїх» (Олексій Деревінський із Києва, - ред). Конфлікту інтересів у суддівстві не має бути.

Раніше Сергій Ковалець вирішив привітати Динамо після поразки Шахтарю.

Джерело: 1927.kiev.ua Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця