Вчора 0
Сьогодні 0

Емері — про нервовий матч Астон Вілли в ЛЄ: «Перемогти таким чином — це приголомшливо»

Команда з Англії вирвала 3 очки на 94-й хвилині
Головний тренер Астон Вілли Унаї Емері прокоментував перемогу своєї команди в матчі другого туру групового етапу Ліги конференцій над Зріньскі з Боснії та Герцеговини з рахунком 1:0.

Єдиний гол в матчі був забитий капітаном бірмінгемцев Джоном Макгінном на 90+4-й хвилині.

«Перемогти таким чином — це приголомшливо. Відбувається просто вибух емоцій в кожному вболівальнику, в кожному гравцеві, і те ж саме відбувається і в тренері. Футболу потрібні такі емоції.

Після першого тайму я вирішив внести зміни, додати трохи досвідчених гравців і підвищити загальний рівень. Нам потрібно було тиснути сильніше. Ми створювали моменти, і, хоча і не були ефективні, в результаті забили гол», — наводить офіційний сайт УЄФА слова Емері.