Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Енріке: «Сосьєдад заслуговував на забитий гол»

Тренер ПСЖ оцінив матч із іспанською командою

Учора французька команда Парі Сен-Жермен здобула домашню перемогу над іспанським Реалом Сосьєдад з рахунком 2:0 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Після завершення матчу головний тренер парижан Луїс Енріке висловив похвалу «баскам» за їхній опір сильнішому супернику.

«Я так чекав матчу проти іспанської команди, що ми мало не облажалися. Вітаю Сосьєдад, чудова команда! А як вони воювали! Приїхали до Парижа, вийшли проти таких гравців – і завдали нам клопоту. Вони пресингували, вигравали підбір, ми не змогли пресингувати, і вони заслуговували на забитий гол.

Перший тайм завершився 0:0. Після перерви ми додали, стали краще пресингувати, а вони – навпаки, гірші. Наші гравці атаки зіграли дуже добре, але я не хочу навіть думати про матч у відповідь у Сан-Себастьяні», – сказав головний тренер ПСЖ.