23 червня 2021р. 23:58

Євро-2020, 3-й тур

Португалія – Франція 2: 2

голи: Роналду, 31, пен, 60, пен - Бензема, 45, пен, 48

Матч завершено! Португалія і Франція вийшли в плей-офф Євро-2020. До нових зустрічей!

90" 5 хвилин додав арбітр до основного часу 2-го тайму.

84" Жовта картка для Кімпембе за грубу гру.

82" Команди відверто дограють останні хвилини. Всі їх влаштовує.

77" Травму отримав Семеду, буде він замінений. Замість нього вийшов Далот.

75" В останні хвилини темп гри став трохи нижче, втомилися футболісти двох команд.

72" Дві заміни у Португалії: Фернандеш вийшов замість Бернарду Сілви, Невеш поміняв Моутіньо.

69 "Знову сейв від Патрісіо! З ударом Грізманна він сравілся!

68 "Який шанс у Франції! Погба потужно пробив по воротах Патрісіу, від рук воротаря м'яч потрапив в штангу!

66" Коман виходить у Франції замість Толіссо.

63" Непоганий навіс від Бернарду Сілви, але м'яч йде за межі поля.

60 "ГОООООООЛЛЛ!!! Роналду забиває другий пенальті в матчі!

57 "Пенальті в ворота Франції!

52" Дінь провів лише 6 хвилин на поле і отримав образливу травму – Рабьо виходить замість нього.

48 "ГООООЛЛЛЛ!!!! Бензема робить дубль! Франція попереду! Супер удар від Каріма!

46" За однією заміні у команд після перерви: У Франції Дінь змінює Ернандеса, а у Португалії Пальінья вийшов замість Данило.

Другий тайм почався!

Перший тайм завершено!

45 "ГООООЛЛЛЛ!!! Бензема реалізував пенальті! Це перший гол для форварда на Євро-2020.

44 "А тепер пенальті в ворота Португалії!

40" Тепер уже жовта для Грізманна, не витримали нерви у форварда.

36" Жовта картка для Ернандеса за грубу гру.

34" Моутіньо непогано пробивав видали, але м'яч полетів поруч з лівою штангою.

31 "ГОООООООЛЛЛЛ!!! Роналдуууу реалізував пенальті, розвів м'яч і Льоріса з різних кутах!

29" Жовта картка Льорісу за жорстку гру.

28 "Пенальті в ворота збірної Франції!

20" Роналду непогано пробивав, але м'яч полетів повз воріт.

16 "Відмінний момент у Мбаппе! Вихід один на один, але Патрісіу рятує Португалію!

13" Роналду високо вистрибнув, але Льоріс на місці – забрав мяв воротар Франції в руки.

10" Патрісиу перехопив небезпечну передачу Погба на Мбаппе.

6" Перший момент в нашому матчі: Роналду класно пробив головою, але Льоріс зробив сейв.

4" Французи з перших хвилин більше контролюють м'яч, Португалія грає другим номером.

Матч почався!

іспанець Антоніо Матео Лаос обслужить матч.

Стартові склади команд:

Португалія: Патрісіо — Семеду, Діаш, Пепе, Геррейру — Моутіньо, Данилу, Санчеш — Б. Сілва, Роналду, Жота.

запасні: Лопеш, Руї Сілва, Фонте, А. Сілва, Фернандеш, Карвальо, Рафа Сілва, Невеш, Далот, Феліш, Олівейра, Палінья.

Франція: Льоріс — Кунде, Варан, Кімпембе, Ернандес — Погба, Канте — — Толіссо, Грізманн, Мбаппе — Бензема.

запасні: Манданда, Меньян, Павар, Ленгле, Лемар, Жиру, Рабіо, Зума, Сіссоко, Дінь, Коман, Бен-Йеддер.

Добрий вечір! XSPORT.ua починає текстову трансляцію зустрічі Євро-2020 Португалія - Франція.

23 червня 2021 року відбудеться один з найбільш інтригуючих матчів ЄВРО-2020 — протистояння Португалії та Франції.

Зустріч пройде на стадіоні Пушкаш Арена ( Будапешт, Угорщина ).

Португалія - Франція: онлайн трансляція

У день матчу на цій сторінці ми проведемо текстову трансляцію, в якій максимально оперативно і детально будемо повідомляти про все, що відбувається на полі. Розпочнеться вона о 22:00.