15 червня 2021р. 20:53

Євро-2020, 1-й тур

Угорщина – Португалія 0: 3

голи: Геррейру, 84, Роналду, 86, пен, 90 + 2

Матч завершено! Португалія здобула 3 очка в непростій битві! До нових зустрічей.

90 + 2 "ГОООООЛЛЛ!!! Роналдуууу! Роздягає захист Угорщини і робить дубль, забиваючи в порожні ворота!

90" 5 хвилин додав арбітр до 2-му тайму.

86 "ГОООООЛЛЛ!!! Роналду реалізував пенальті!

85 "Пенальті в ворота Угорщини!

84 "ГООООЛЛЛ!!! Португалія виходить вперед! Геррейру пробив з класної позиції в штрафному майданчику Угорщини, трапився рикошет, які дезорієнтував Гулачі, і м'яч в сітці!

82" Подвійна заміна у Португалії: Андре Сілва вийшов замість Жоти, Карвалью поступився місцем на поле Саншешу.

81 "Забиває Угорщина, але арбітр фіксує офсайд!

77" Дві заміни у Угорщині: Шалай йде, замість нього виходить Шен, Шигер вийшов замість Кляйнхайслера.

73" Салай пробивав по воротах Португалії головою, але його постріл був заблокований.

71" У Португалії заміна: Рафа Сілва вийшов замість Бернарду Сілви.

66" Перша заміна в нашому матчі: у Угорщині замість Шафера виходить Нього.

61" У відмінній позиції в штрафному майданчику Угорщини виявився Жота, але захисники в останній момент вибили м'яч у нього з під ніг.

60" Гулачі перехопив небезпечну передачу Семеду в штрафний майданчик Угорщини.

57 "Шаллай відмінно пробив по воротах Португалії, але Патрісіу на місці! Сейв від кіпера номінальних гостей!

53" Поки Угорщини вдається вистояти, а Португалії досить складно розкрити насичену оборону суперника.

50" Салай непогано пробивав видали, але Патрісіу намертво зафіксував м'яч після пострілу форварда Угорщини.

48 "Який шанс у Португалії на перших же хвилинах другого тайму! Пепе розстрілював Гулачі головою, але голкіпер Угорщини потягнув важкий м'яч з кута своїх воріт!

Другий тайм почався!

Перший тайм завершено! Відпочиваємо!

45" 1 хвилину додав арбітр до основного часу 1-го тайму.

43 "Який шанс у Португалії! Роналду не пробив Гулачі з двох метрів! Трохи вище пробив зоряний форвард...

40 "Жота класно приклався по м'ячу, але Гулачі знову врятував Угорщину після удару вінгера Португалії!

37 "Перший непоганий шанс у Угорщині! Салай пробивав головою після подачі штрафного, але Патрісіу врятував Португалію відмінним сейвом!

33" Діаш не отримає жовту картку за свій грубий фол.

31" Роналду класно завис в повітрі, пробив головою, але занадто повз.

29" Ромеду зробив непоганий простріл, але захисники Угорщини сьогодні поки безпомилкові.

25" Жота хотів прорватися крізь захисників, але йому це не вдалося.

23" Португалія регулярно нагнітає обстановку біля воріт Угорщини, але поки без явних гольових моментів.

19" Роналду з відмінною позиції не пробив Гулачі. Пізніше виявилося, що у лідера Португалії зафіксований офсайд.

13" Геррейру пробивав з хорошою позиції, але поруч зі штангою.

10" Занадто високо м'яч полетів над воротами після удару Жоти.

7" C перших хвилин Португалія більше володіє м'ячем, Угорщина очікувано вибрала захисну тактику на цей матч.

5 "Перший супермомент в нашому матчі! Гулачі врятував свою команду після удари Жоти! Португалія початку дуже активно!

Матч почався!

Стартові склади команд:

Угорщина: Гулачі, Ботко, Орбан, О. Соло, Г. Ловренчіч, Кляйнхайслер, А. Нодь, Шефер, Фіоло, А. Соло, Шоллоі.

Португалія: Руй Патрісиу, Геррейру, Пепе, Рубен Діаш, Семеду, Бруну Фернандеш, В. Карвалью, Данилу, Бернарду Сілва, Діогу Жота, Роналду.

Добрий вечір, дорогі друзі! Вашій увазі текстова трансляція матчу 1-го туру Євро-2020 між Угорщиною та Португалією!

В рамках чемпіонату Європи з футболу 2020 зіграють національні команди Угорщини та Португалії ( група F ).

Дата матчу: 15.06.2021.

Місце проведення: « Пушкаш Арена » ( Будапешт ).

Угорщина - Португалія: онлайн трансляція

Стежити за протистоянням ви можете на нашому сайті. У вівторок в цій новини ми проведемо текстову онлайн трансляцію, яка почнеться о 19:00.

Також на XSPORT.ua доступна турнірна таблиця ЄВРО 2020.