22:40
live
Інформаційний марафон
23:10
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. Сербія - Франція

FARE закликало покарати Бесіда за слова про геїв

Організація вважає слова українця негідними і вимагають для нього дисциплінарного покарання
FARE закликало покарати Бесіда за слова про геїв
Артем Беседін / Фото: ФК Динамо

Організація «Футбол проти расизму в Європі» (FARE) критично відреагувала на слова форварда київського «Динамо» Артема Бесідіна про ЛГБТ-співтоваристві.

«Ми вважаємо, що подібні висловлювання неприпустимі і повинні мати дисциплінарні наслідки. Футбол не можна використовувати для пропаганди ненависті, гра будується на цінностях поваги - неважливо, який у тебе колір шкіри, віросповідання або сексуальна орієнтація, всі мають однакове місце в грі.

Ми б рекомендували Бесідні пройти освітній курс про різноманітність - дізнатися більше про людей, які його оточують як освітній заходи разом з дисциплінарним покаранням ».

Нагадаємо, раніше Беседін дуже жорстко висловився про людей з нетрадиційною орієнтацією.

Джерело: sport-express.ru Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
2 листопада 2021р. 16:09
Я за демократію. Нехай існують нетрадиційні, але нишком, вони не мають права піаритись, нав'язувати своє суспільству. Люди традиційної орієнтації не влаштовують жодних парадів. Живуть собі, дякувати Богові, народжують діточок, продовжують рід людський на Землі. А що продовжують підопічні ЛГБТ? Ця організація не має жодного права вказувати нормальному мужчині Артему Бєсєдіну. Він, до речі, в моїх очах ще додав ваги. Можливо, я маю хибні думки, спростуйте. Ще раз підкреслюю - я проти жодних гонінь будь-кого...

X-Video: