Вчора 8
Сьогодні 17
Завтра 18

Фатальна помилка Міколенко позбавила збірну України перемоги над Фінляндією

Мораес забив дебютний м'яч за національну команду, але останні хвилини все зіпсували

Збірна України у другому турі відбору на чемпіонат світу-2022 в Києві приймала Фінляндію.

На початку першого тайму гості провели кілька непоганих атак, але потім засіли в своїй штрафний. Україна була напористою в атаці, кілька разів ситуація була близька до голу, але удари Малиновського, Зінченко і Зубкова або йшли повз, або воротар Фінляндії забирав м'яч намертво. Здавалося, гол назріває.

Кращі моменти першого тайму

Але в другому таймі Україна зменшила атакуючий запал, а Фінляндія почала більш грамотно захищатися, не даючи свободи дії для команди Андрія Шевченка.

Здавалося, що Україна буде важко забити, але на 80-й хвилині вийшов на заміну Жуніор Мораес таки заштовхав м'яч у ворота Фінляндії після ассисти Караваєва.

Після цього фіни мали шанси забити, але кілька разів Україні відверто пощастило.

Все ж розв'язка наступила на 89-й хвилині. Жахлива помилка Міколенко привела до того, що захисник збив вибігав один на один з воротарем пуккі в своїй штрафний. Червона картка для Віталія за фол останньої надії і 11-метровий в ворота Бущана.

Пенальті в наші ворота реалізував заробив його Пуккі.

Україна упускає перемогу над Фінляндією і втрачає важливі окуляри в боротьбі за перше місце в групі D.