FIFA знову підтримала рашизм. У іспанських уболівальників на ЧС-2022 відібрали прапор «Азову»

Зозуля розповів про кричущий випадок під час одного з центральних матчів групового етапу
FIFA знову підтримала рашизм. У іспанських уболівальників на ЧС-2022 відібрали прапор «Азову»
Роман Зозуля / Фото - Facebook

На матчі чемпіонату світу-2022 Німеччина – Іспанія (1:1) у вболівальників відібрали прапор полку «Азов», що захищає Україну від рашистів. Про це в своєму Facebook повідомив український форвард Роман Зозуля.

FIFA - жертви російської пропаганди. Вчора під час матчу Німеччина - Іспанія іспанські вболівальники розгорнули великий прапор України з символікою нашого героїчного полку «Азов». За кілька хвилин з’явились представники FIFA і вилучили прапор за те, що він порушує якісь там стандарти в їхніх головах і є нібито забороненим.

Весь світ захоплено спостерігав за титанічним протистоянням наших захисників Маріуполя. Весь світ бачить, хто є країною-терористом і чиї військові - це окупанти, злочинці, терористи, садисти і зеки. Але у зазомбованій FIFA нічого не бачать і не чують.

Сподіваюсь, що УАФ і Міністерство молоді та спорту теж відреагують на таку ганебну поведінку представників FIFA, а ті одноклітинні організми, які заборонили підіймати наш прапор на трибунах, попросять вибачення і врешті вивчать історію питання не за кремлівськими темниками.

Раніше FIFA відмовилася карати гравця збірної Камеруну за бутси з прапором росії.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: