Вчора 2
Сьогодні 7
Завтра 14
Розгорнути Згорнути

Філіппов: «Перемогли більш-менш заслужено»

Форвард – про перемогу над Оболонню
Філіппов: «Перемогли більш-менш заслужено»

Нападник Дніпра-1 Олександр Філіппов прокоментував прес-службі перемогу над Оболонню у матчі УПЛ.

«Завжди приємно забивати переможні м'ячі, але головне, що команда показала сьогодні характер. Десь вистояли в обороні, адже на перший план виходили бійцівські якості, які показувалися протягом усього матчу, і при цьому створювали моменти, особливо у першому таймі. Думаю, що перемогли більш-менш заслужено».

З «Мінаем» команда мала більше моментів, але гра закінчилася внічию. Сьогодні гольових моментів менше, але виграли. Який матч був складнішим?

«Важко сказати. З «Мінаєм» були не дуже вдалі моменти при переході до оборони, внаслідок чого давали супернику створювати багато моментів біля власних воріт. Сьогодні ж терпіли. Знали, як «Оболонь» діятиме – шукати вільні зони за спинами наших захисників, тому ми трохи віддали ініціативу і самі шукали моменти для пресингу і намагалися їх накривати».

На контратаках простіше грати?

«Коли поле в такому стані, хоча воно однаково для обох команд, але ми більше любимо грати з м'ячем і через контроль створювати моменти, проте все це сьогодні було важко робити, особливо через центр. Ви самі бачили, що м'яч дробить і через одну незручну передачу можна отримати контратаку на власні ворота. Тому ми намагалися не ризикувати та діяти прагматично».

Ваша заміна здалося здивуванням, але потім з'ясували чому саме таке було тренерське рішення?

«Це була звичайна заміна і так – тренерське рішення. Треба було щось освіжити у передній лінії. Думаю, що Даніель добре впорався зі своїм завданням, адже він шукав зони та чіплявся за м'яч. Він зберігав для команди м'яч, і потім уже хлопці йшли створювати моменти».

Ну, а ви тепер будете свіжішими на наступний матч?

«Напевно, так. Наступна гра вже у п'ятницю, а потім у вівторок, отже, за 9 днів три матчі. А як ви бачите обойма у нас не дуже велика, і багато хто у нас молодий у заявці. Усі ми чекаємо на повернення травмованих футболістів. У нас має бути якнайбільше бойових одиниць».

А як прокоментуєте свій гол? Сарапій пробив головою, а далі якийсь сумбур розпочався.

«Я просто стояв на своєму місці. Пішла гарна подача з кутового, на яку Едік чудово вистрибнув. У мене ж було трохи фарту, але без цього у футболі нема куди. Можна сказати, що спрацювала гольова чуйка – опинився у потрібний час у потрібному місці».

Дніпро-1 повернув лідерство до УПЛ.

Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино