Деталі турніру
Україна

Філіппов відреагував на свій хет-трик у ворота Шахтаря

Футболіст став героєм поєдинку

У матчі четвертого туру УПЛ Олександрія обіграла Шахтар з рахунком 4:3. Форвард олександрійської команди Олександр Філіппов підбив підсумки зустрічі, в якій він забив три м'ячі.

«Перша гра сезону вдома хотілося добре зіграти. Була неймовірна мотивація проти цього суперника. Приємні враження, бо перемогли Шахтар, феєрична перемога.

На старті не все вдавалося, але встигли зрівняти рахунок до перерви і це важливо. Ми зрозуміли, що можемо грати із Шахтарем, гра нам давалася. Руслан Ротань налаштував на перемогу, на те, що потрібно у другому таймі пресингувати та діяти агресивно», – сказав Філіппов в ефірі УПЛ ТВ.

Після цього матчу Олександрія посідає перше місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи дев'ять залікових пунктів та гру в запасі.