Зараз 1
Вчора 6
Сьогодні 1

Флоренці: « Манчестер Сіті » виграв тільки половину битви, а не війну. Їм пощастило з першим голом »

Захисник ПСЖ – про півфінальному протистоянні Ліги чемпіонів
Алессандро Флоренці / Фото - eurosport
захисник ПСЖ Алессандро Флоренці підвів підсумок результату першого півфінального матчу Ліги чемпіонів проти « Манчестер Сіті » ( 1: 2 ).

цитує італійця Sky Sport Italia.

« Повернутися в гру буде нелегко. Нам буде потрібно, щоб на поле вийшли 11 воїнів, які готові віддати все заради перемоги. Я впевнений, що у цієї команди є всі можливості, щоб провести відмінний матч в Манчестері. Ми трохи втратили свою гру. Це не було схоже на нас. На поле вийшли 22 хороших футболіста, ми грали в півфіналі Ліги чемпіонів. Потрібно проявляти обережність протягом усіх 90 хвилин. Деталі роблять різницю. В моменті з першим голом « Ман Сіті » пощастило, а другий м'яч просто пройшов крізь стінку. Ми не пригнічені. У Манчестері ми почнемо так само, як і в першому таймі першої гри. Ми поїдемо туди, щоб провести важливий матч. Вони виграли тільки половину битви, а не війну. Те, що ми вийшли в півфінал Ліги чемпіонів, означає одне: за працю завжди приходить нагорода. Я завжди викладаюся на 100 відсотків, намагаюся зробити максимум для своєї команди. Зараз це ПСЖ ».

Нагадаємо, UEFA назвала символічну збірну тижні Ліги чемпіонів за підсумками перших півфінальних матчів, в яку увійшов і захисник « Манчестер Сіті » Олександр Зінченко.