Сьогодні 14
Завтра 3

Форвард Іспанії: «Україна – дуже хороша команда, що вони показали в перших двох іграх і зараз»

Руїс – про нічию в останньому турі

Нападаючий збірної Іспанії Абель Руїс прокоментував UEFA нічию з Україною (2:2) на молодіжному Євро-2023.

«Це був дуже складний матч. У України дуже хороша команда, що вони показали в перших двох іграх і сьогодні. Вони грали дуже добре, багато атакували. А у нас, коли у нас немає м'яча, виникають проблеми.

Важливо було залишитися тут, в Бухаресті, щоб не змінювати місто. Між іграми кілька днів, тому переїзд ускладнює завдання. Можливість залишитися тут дуже важлива. Ми грали не тільки проти суперника, але і за те, щоб залишатися тут, на тій же базі.

Роль запасного? Ми повинні використовувати хвилини, які дає нам тренер, в дебюту гри або після 70, 80 або 85 хвилин, як би це не було. Ось така єдність у нас в команді: хто приходить, той викладається на 200%. Це те, що ми намагаємося робити на благо команди. У цей має значення».

Обидві команди чекають результати групи D.