Форвард « Металіста 1925 »: « Радий, що дебютував з « Динамо ». Хотів би подякувати тренера »

Футболіст розповів про свою адаптацію в харківській команді
Форвард « Металіста 1925 »: « Радий, що дебютував з « Динамо ». Хотів би подякувати тренера »
Ілля Зубков / Фото - Металіст 1925

Нападаючий « Металіста 1925 » Ілля Зубков розповів прес-службі клубу про свій дебют в матчі восьмого туру УПЛ проти « Динамо » ( 0: 2 ). Також форвард висловився про процес адаптації в команді.

На насправді, я хотів би подякувати тренера за те, що він дав мені шанс потрапити в цю команду. Такий дебют в Прем'єр-лізі, відразу проти чемпіона, на жаль, не перемогли. Але я дуже радий, що цей дебют відбувся.

За акліматизації поки звикаю до вимог, так як дуже інтенсивні тренування. Однак, загалом, стає краще.

Моє завдання – допомагати команді і проявити себе. Мені тренер дав шанс, залишилося їм тільки скористатися. От і все. Моя позиція – це центральний нападник. Сильні сторони, напевно, це сила, швидкість, гольове чуття, гра головою. Все те, що, можливо, має бути у всіх центральних нападників

Мені здається, що зараз перед грою з « Львовом », у всіх дуже серйозний настрій, всі хочуть перемогти і переломити ситуацію. Загалом, я вважаю, що у нас є хороший шанс, хороша можливість це зробити. Тому віддамо всі сили, щоб перемогти.

Літній перегляд у « Львові »? Там зібрані хороші футболісти. Робиться ставка на іноземців. Не знаю, як зараз, але тоді було так. Хороша команда, хороший тренер. Ми будемо готуватися після сьогоднішнього тренування, буде теоретичне завдання і нам тренер скаже як грати, на що звернути вніманіе.

У матчі з « Металістом 1925 » вінгер « Динамо » Віктор Циганков забив свій 85-й м'яч в кар'єрі.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: