Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Футболіст збірної України відвідав проукраїнські мітинги в Європі

Гравець поділився подробицями
Футболіст збірної України відвідав проукраїнські мітинги в Європі
Анатолій Трубін і Георгій Судаков / Фото - УАФ

Голкіпер Бенфіки та збірної України Анатолій Трубін зізнався, що декілька разів ходив на проукраїнські мітинги у Португалії.

– Я був вже декілька разів. Вони збираються кожну суботу о 3-й, намагаюся бути. Інколи не виходить, тому що гра. Але приходжу. Познайомився там з людиною, яка це все організовує.

Мені з цим допомагає мій менеджер, який допомагає також мені з акаунтом. Він до мене приїжджав, познайомився, сконтактував зі мною, і тому деякі моменти навіть поза мітингом можуть спитати.

– Чи відчуваєш, що ти як людина популярна можеш у цьому сенсі якимось чином своїм прикладом допомогти і підтримати діаспору?

– Перш за все я туди ходжу не як якась відома людина, а як українець, тому що жахлива ситуація в моїй країні. Я все це сам знаю, тому перш за все я ходжу туди не як якийсь гравець, а як українець.

А по-друге, як мені казали, що коли я прийшов на річницю війни, ставлення ЗМІ навіть було трішки інше. Хтось сфотографував, хтось писав, що Трубін прийшов, і, звісно що більше, можливо, охоплення, і більше людей бачать ці події.

А товариську гру «синьо-жовтих» можна буде подивитися вже сьогодні, 7 червня, на нашому сайті. Відеотрансляція матчу Польща – Україна. Також XSPORT.ua проведе текстову трансляцію зустрічі. Початок – о 21:45.

Джерело: ВЗБІРНА Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця