Завтра 15

Гарсія – про старт Наполі: «ПСЖ програв, Баварія важкувата. Нам теж було важко»

Команда уникла поразки в грі з Дженоа
17 вересня 2023р. 14:20

Головний тренер Наполі Руді Гарсія оцінив Football-Italia нічию з Дженоа (2:2) в 4-му турі Серії А.

«Ми знаємо, що грали погано, особливо в першому таймі, тому що ми не створювали багато моментів. Ми також пропустили два голи з кутових, і це також свідчить про брак рішучості.

Ми всі бачили, що сьогодні ПСЖ програв, мюнхенська Баварія також була важкувата напередодні, тому після перерви на міжнародну паузу і перед грою Ліги чемпіонів нам було так само важко.

Перемога в Лізі чемпіонів не може бути нашою метою, але це може бути амбіція в майбутньому. У серії А ми йшли на паузу з домашнім поразкою, і я очікував, що сьогодні ввечері моя команда буде грати роль першого номера.

Сподіваюся, ми побачили в цьому матчі, що ми повинні грати на 100 відсотків з першої хвилини до останньої, а не просто демонструвати характер, реагуючи на ситуацію.

Сподіваюся, нам не потрібно буде забивати тричі в кожній грі, щоб просто вигравати, тому ми також повинні стати більш надійними в захисті».

Наполі відігрався з 0:2 в кінці матчу.