Вчора 5
Сьогодні 1
Завтра 6

Гасперіні пояснив, чому замінив Малиновського на початку другого тайму матчу з « Ромой »

Після цього « Аталанта » упустила перемогу
23 квітня 2021р. 07:44
Руслан Малиновський / Фото: Getty Images

Головний тренер « Аталанти » Джан П'єро Гасперіні висловився про нічию з « Ромой » (1: 1) в 32-му турі Серії А. Слова фахівця призводить Football Italia.

« Важко пояснити, що сталося в другому таймі. Деякі з втрачених нами моментів були настільки простими, що їх міг реалізувати будь-хто. У нас було так багато можливостей виграти матч. Але ми взяли 4 очка в двох матчах з « Ромой ».

Ми як і раніше йдемо на третьому місці і зберігаємо перевагу над переслідувачем. Треба було закривати матч раніше, з огляду на те, як проходила гра. Нам потрібно задуматися над цим, тому що деякі виступи дійсно були нижче нашого рівня.

Малиновський втомився, у нас з'явилися прогалини в центрі поля. Потрібні були свіжі ноги, але Пашаліч не став хорошою заміною. Деякі промахи просто шокували. Це недолік концентрації. Шкода, тому що часто наші заміни виявлялися вирішальними.

Червона картка Гозенса теж була дурною. Ми більш ніж посприяли тому, щоб упустити перемогу. Поки у нас було 11 осіб, за 70 хвилин матчу я не бачив, щоб « Рома » хоч раз пробила по воротах. Вони стали небезпечними тільки після видалення.

Нам потрібно, щоб все активізувалися і вносили свій внесок, інакше це буде дійсно складно ».

Нагадаємо, Руслан Малиновський став автором єдиного гола « Аталанти » в цьому матчі.